SIT8008AIF11-33E-2.048000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AIF11-33E-2.048000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 2.0480MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AIF11-33E-2.048000E SiTIME
    SIT8008AIF11-33E-2.048000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AIF11-33E-2.048000E is described as OSC MEMS 2.0480MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH