SIT8008AI-82-33E-66.670000T SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-82-33E-66.670000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 66.6700MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-82-33E-66.670000T SiTIME
    SIT8008AI-82-33E-66.670000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-82-33E-66.670000T is described as OSC MEMS 66.6700MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Assmann
  • Description
    USB MINI CAR CHARGER
    View
  • Manufacturer Name
    Phihong Usa
  • Description
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    View
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA