SIT8008AI-82-33E-11.059200T SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-82-33E-11.059200T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-82-33E-11.059200T SiTIME
    SIT8008AI-82-33E-11.059200T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-82-33E-11.059200T is described as OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"