SIT8008AI-71-33E-99.533000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-71-33E-99.533000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 99.5330MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-71-33E-99.533000E SiTIME
    SIT8008AI-71-33E-99.533000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-71-33E-99.533000E is described as OSC MEMS 99.5330MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS