SIT8008AI-71-25E-33.330000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-71-25E-33.330000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 33.3300MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-71-25E-33.330000E SiTIME
    SIT8008AI-71-25E-33.330000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-71-25E-33.330000E is described as OSC MEMS 33.3300MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS