SIT8008AI-71-18E-74.250000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-71-18E-74.250000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-71-18E-74.250000E SiTIME
    SIT8008AI-71-18E-74.250000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-71-18E-74.250000E is described as OSC MEMS 74.2500MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE