SIT8008AI-32-33E-66.667000T SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-32-33E-66.667000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-32-33E-66.667000T SiTIME
    SIT8008AI-32-33E-66.667000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-32-33E-66.667000T is described as OSC MEMS 66.6670MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Seiko Inst
  • Description
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM