SIT8008AI-31-33E-29.500000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-31-33E-29.500000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 29.5000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-31-33E-29.500000Y SiTIME
    SIT8008AI-31-33E-29.500000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-31-33E-29.500000Y is described as OSC MEMS 29.5000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK