SIT8008AI-22-33E-12.28800D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-22-33E-12.28800D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 12.2880MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-22-33E-12.28800D SiTIME
    SIT8008AI-22-33E-12.28800D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-22-33E-12.28800D is described as OSC MEMS 12.2880MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE