SIT8008AI-21-33E-2.048000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-21-33E-2.048000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 2.0480MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-21-33E-2.048000E SiTIME
    SIT8008AI-21-33E-2.048000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-21-33E-2.048000E is described as OSC MEMS 2.0480MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"