SIT8008AI-21-33E-16.384000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-21-33E-16.384000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 16.3840MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-21-33E-16.384000E SiTIME
    SIT8008AI-21-33E-16.384000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-21-33E-16.384000E is described as OSC MEMS 16.3840MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2