SIT8008AI-13-33S-14.745600G SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-13-33S-14.745600G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-13-33S-14.745600G SiTIME
    SIT8008AI-13-33S-14.745600G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-13-33S-14.745600G is described as OSC MEMS 14.7456MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    View
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED