SIT8008AI-12-28E-96.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-12-28E-96.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 96.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-12-28E-96.000000D SiTIME
    SIT8008AI-12-28E-96.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-12-28E-96.000000D is described as OSC MEMS 96.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM