SIT8008AI-12-18S-2.048000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-12-18S-2.048000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 2.0480MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-12-18S-2.048000E SiTIME
    SIT8008AI-12-18S-2.048000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-12-18S-2.048000E is described as OSC MEMS 2.0480MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE