SIT8008AI-12-18E-72.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-12-18E-72.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 72.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-12-18E-72.000000D SiTIME
    SIT8008AI-12-18E-72.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-12-18E-72.000000D is described as OSC MEMS 72.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE