SIT8008AI-11-33S-22.579200E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-11-33S-22.579200E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 22.5792MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-11-33S-22.579200E SiTIME
    SIT8008AI-11-33S-22.579200E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-11-33S-22.579200E is described as OSC MEMS 22.5792MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
    Energizer
    BATTERY CHARGER
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V