SIT8008ACB71-18S-48.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008ACB71-18S-48.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008ACB71-18S-48.000000E SiTIME
    SIT8008ACB71-18S-48.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008ACB71-18S-48.000000E is described as OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM