SIT8008AC-82-33E-81.920000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-82-33E-81.920000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 81.9200MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-82-33E-81.920000Y SiTIME
    SIT8008AC-82-33E-81.920000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-82-33E-81.920000Y is described as OSC MEMS 81.9200MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    View
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM