SIT8008AC-82-33E-27.648000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-82-33E-27.648000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 27.6480MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-82-33E-27.648000Y SiTIME
    SIT8008AC-82-33E-27.648000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-82-33E-27.648000Y is described as OSC MEMS 27.6480MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"