SIT8008AC-23-33E-24.57600D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-23-33E-24.57600D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 24.5760MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-23-33E-24.57600D SiTIME
    SIT8008AC-23-33E-24.57600D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-23-33E-24.57600D is described as OSC MEMS 24.5760MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT