SIT8008AC-23-33E-18.43200D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-23-33E-18.43200D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 18.4320MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-23-33E-18.43200D SiTIME
    SIT8008AC-23-33E-18.43200D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-23-33E-18.43200D is described as OSC MEMS 18.4320MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM