SIT8008AC-22-33E-48.900000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-22-33E-48.900000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 48.9000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-22-33E-48.900000E SiTIME
    SIT8008AC-22-33E-48.900000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-22-33E-48.900000E is described as OSC MEMS 48.9000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"