SIT8008AC-22-33E-38.880000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-22-33E-38.880000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 38.8800MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-22-33E-38.880000E SiTIME
    SIT8008AC-22-33E-38.880000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-22-33E-38.880000E is described as OSC MEMS 38.8800MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY INSULATOR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    View
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB