SIT8008AC-22-33E-25.007500E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-22-33E-25.007500E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 25.0075MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-22-33E-25.007500E SiTIME
    SIT8008AC-22-33E-25.007500E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-22-33E-25.007500E is described as OSC MEMS 25.0075MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE