SIT8008AC-21-33S-22.579200D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-21-33S-22.579200D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 22.5792MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-21-33S-22.579200D SiTIME
    SIT8008AC-21-33S-22.579200D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-21-33S-22.579200D is described as OSC MEMS 22.5792MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE