SIT8008AC-21-33E-49.152000D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-21-33E-49.152000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 49.1520MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-21-33E-49.152000D SiTIME
    SIT8008AC-21-33E-49.152000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-21-33E-49.152000D is described as OSC MEMS 49.1520MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A