SIT8008AC-21-33E-39.321600D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-21-33E-39.321600D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 39.3216MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-21-33E-39.321600D SiTIME
    SIT8008AC-21-33E-39.321600D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-21-33E-39.321600D is described as OSC MEMS 39.3216MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"