SIT8008AC-13-33E-49.15200D SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-13-33E-49.15200D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 49.1520MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-13-33E-49.15200D SiTIME
    SIT8008AC-13-33E-49.15200D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-13-33E-49.15200D is described as OSC MEMS 49.1520MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM