SIT8008AC-13-33E-18.440000G SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-13-33E-18.440000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 18.4400MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-13-33E-18.440000G SiTIME
    SIT8008AC-13-33E-18.440000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-13-33E-18.440000G is described as OSC MEMS 18.4400MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM