SIT8008AC-12-18S-100.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008AC-12-18S-100.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AC-12-18S-100.000000E SiTIME
    SIT8008AC-12-18S-100.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AC-12-18S-100.000000E is described as OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK