SIT2024AE-S3-33E-8.192000E SiTIME
  • Part Number: SIT2024AE-S3-33E-8.192000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 8.1920MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT2024AE-S3-33E-8.192000E SiTIME
    SIT2024AE-S3-33E-8.192000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT2024AE-S3-33E-8.192000E is described as OSC MEMS 8.1920MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK