SIT1602BI-83-33E-3.570000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-83-33E-3.570000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-83-33E-3.570000X SiTIME
    SIT1602BI-83-33E-3.570000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-83-33E-3.570000X is described as 40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC MEMS ANALOG
    View
    MIC MEMS ANALOG OMNI
    MIC MEMS ANALOG OMNI -38DB
    MIC MEMS ANALOG OMNI -42DB
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.9KHZ 35MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT FEEDBK 2.8KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.4KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.7KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 7.2KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 3.6KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6.5KHZ 20MM