SIT1602BI-83-25S-66.666660X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-83-25S-66.666660X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-83-25S-66.666660X SiTIME
    SIT1602BI-83-25S-66.666660X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-83-25S-66.666660X is described as 40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    View
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA