SIT1602BI-83-25N-8.192000X SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-83-25N-8.192000X
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-83-25N-8.192000X SiTIME
    SIT1602BI-83-25N-8.192000X is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-83-25N-8.192000X is described as 40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE