SIT1602BI-82-30E-10.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-30E-10.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.0V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-30E-10.000000T SiTIME
    SIT1602BI-82-30E-10.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-30E-10.000000T is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.0V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM