SIT1602BI-82-28N-40.500000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-28N-40.500000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-28N-40.500000T SiTIME
    SIT1602BI-82-28N-40.500000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-28N-40.500000T is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK