SIT1602BI-82-28N-33.333330T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-28N-33.333330T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-28N-33.333330T SiTIME
    SIT1602BI-82-28N-33.333330T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-28N-33.333330T is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    PCB HOLDER KIT 10PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
    Vector
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS