SIT1602BI-82-25S-54.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-25S-54.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-25S-54.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-82-25S-54.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-25S-54.000000Y is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE