SIT1602BI-82-25S-4.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-25S-4.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-25S-4.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-82-25S-4.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-25S-4.000000Y is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK TOP/BOT VENT 3UX8.5X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH