SIT1602BI-82-25S-38.400000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-25S-38.400000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-25S-38.400000Y SiTIME
    SIT1602BI-82-25S-38.400000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-25S-38.400000Y is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"