SIT1602BI-82-25E-8.192000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-25E-8.192000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-25E-8.192000Y SiTIME
    SIT1602BI-82-25E-8.192000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-25E-8.192000Y is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Carling Tech
  • Description
    CONTURA V-CHARGER USB 2.0
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE SINGLE PORT USB SMART
    View
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 5W 5V
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 6VDC 1.2A
    Molex
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    Memory Protection Devices
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A