SIT1602BI-82-25E-75.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-25E-75.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-25E-75.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-82-25E-75.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-25E-75.000000Y is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    View
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE
    PLUG AUTO PWR GRAY W/LED IND
    PLUG 12V AUTO EURO CE
    PLUG 12V AUTO MINI FUSE CE