SIT1602BI-82-25E-66.666000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-25E-66.666000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-25E-66.666000Y SiTIME
    SIT1602BI-82-25E-66.666000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-25E-66.666000Y is described as 40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"