SIT1602BI-82-18E-66.666600Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-82-18E-66.666600Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 66.6666MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-82-18E-66.666600Y SiTIME
    SIT1602BI-82-18E-66.666600Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-82-18E-66.666600Y is described as OSC MEMS 66.6666MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK