SIT1602BI-81-33N-14.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-81-33N-14.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-81-33N-14.000000Y SiTIME
    SIT1602BI-81-33N-14.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-81-33N-14.000000Y is described as 40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V