SIT1602BI-81-33E-8.192000Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-81-33E-8.192000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-81-33E-8.192000Y SiTIME
    SIT1602BI-81-33E-8.192000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-81-33E-8.192000Y is described as 40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    View
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE