SIT1602BI-81-33E-74.175824Y SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-81-33E-74.175824Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-81-33E-74.175824Y SiTIME
    SIT1602BI-81-33E-74.175824Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-81-33E-74.175824Y is described as 40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
  • Manufacturer Name
    Ixys
  • Description
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    View
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V
    Energizer
    E2GO CELL PHONE CHARGER NOKIA
    Fedco Batteries
    2-BAY DR201 DR203 SMART CHARGER
    Fedco Batteries
    2-BAY DR202I DR202X SMART CHARGE
    Sparkfun Electronics
    TENERGY T4S INTELLIGENT UNIVERSA
    Energizer
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA