SIT1602BI-81-18N-27.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-81-18N-27.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 1.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-81-18N-27.000000T SiTIME
    SIT1602BI-81-18N-27.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-81-18N-27.000000T is described as 40 TO 85C, 7050, 20PPM, 1.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM