SIT1602BI-73-25S-24.576000G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-73-25S-24.576000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-73-25S-24.576000G SiTIME
    SIT1602BI-73-25S-24.576000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-73-25S-24.576000G is described as 40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH