SIT1602BI-73-25E-74.175824G SiTIME
  • Part Number: SIT1602BI-73-25E-74.175824G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BI-73-25E-74.175824G SiTIME
    SIT1602BI-73-25E-74.175824G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BI-73-25E-74.175824G is described as 40 TO 85C, 2016, 50PPM, 2.5V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM